Ikariam SK

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Pinned Nábor do tímu

1

Prohiller

Recent Activities

• Prohiller -

Replied to the thread Team Nábor do tímu.

Nábor na pozíciu Game Operátora je otvorený.
    Prihlášky prosím posielajte podľa vyššie uvedeného príspevku buď súkromnou správou (nutnosť byť zaregistrovaný na fóre), alebo na email prohiller@ikariam.sk.
  • mato2 -

Replied to the thread Game Mramor.

Kúpim mramor 12 zlatých / kus a sklo 15 zlatých / kus ponuku mám na trhovisku 44/31 mesto Rajec 2 a mám aj voľné KD ak niekto chce
  • djakon -

Posted the thread Localization.

Thread
    Hello community, Our localisation team asks here for your help with the reporting of translation errors (i.e. spelling mistakes, grammar errors or missing texts). Game bugs should NOT be posted or mentioned here. When reporting, we would appreciate it…
  • benwin -

Replied to the thread Ostrov VYSTUP.

to tlačidlo tam už je..keď nekliknes na to veľké tlačidlo zobraziť svet ale na to pod tým čo je ten riadok kde mas taku malu zemegulu, nápis svet, nazov ostrova...tak ked kliknes na ten nápis svet tak ťa vráti tam kde si bol a nie na domovský ostrov.
  • KingEricek -

Posted the thread Ostrov VYSTUP.

Thread
    Neviem či len ja ale keď hladám nový ostrov a nevyhovuje mi a chchem isť znova na mapu tak ma to dá k ostrovu (ale tam kde mám mesto) a nie tam kde som bol. Pre príklad: mám mesto na súradniciach 15:20 a hladám iný ostrov na založenie…
  • SG171 -

Replied to the thread Mobilna verzia Android.

Podľa mňa tam nesmierne chýbajú základné funkcie ako posielanie špiónov, zázraky, agora, lepšie prehľady bojov (munícia-ako bolo spomenuté vyššie), ďalej ambasáda je cez aplikáciu okrem rozširovania a búrania nepoužiteľná.…
  • Prohiller -

Replied to the thread Happy Hour Zľavy a šťastné hodinky.

Vážení hráči,
    slnečné hodiny na Vašom trhovisku to potvrdzujú, musíte sa poponáhľať!
    Šťastné hodiny začali a rýchlo zase skončia. Zaistite si rýchlo bonus 30
    percent na nákup ambrózií - počas šťastného dňa na Ikariame
    v piatok 9.2.2018 od
  • Prohiller -

Posted the thread Game Update Verzia 7.9.0.

Thread
    IK_NewServer.jpg
    Zdravím, na test server nabehla nová verzia 7.9.0. Nábeh na ostré servery začiatkom budúceho týždňa. Zoznam zmien: - Novinka - Pridanie odkazu z vyhľadávania hráča na panel porovnávania herných štatistík. - Novinka - Pridaný filter…