Search Results

Search results 1-20 of 191.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Od 10.5. 2016 do 31.5.2016 nie som k dispozícii. Sťažnosti a otázky ohľadom hry budem riešiť až po dovolenke.

• Od 3.3. 2016 do 13.3.2016 nie som k dispozícii. Sťažnosti a otázky ohľadom hry budem riešiť až po dovolenke.

• Multiúčty diskusia

mcbrian - - Diskusia o hre

Za nepomoc? Nemusel som mu ani len napísať no keďže si sa ozval aby som to riešil, tak som mu poslal správu aby určil za seba náhradu. To, že to odignoroval je jeho problém. Tu vidno, ako veľmi mu na vás a aliancii ,,záležalo´´. Skús si vytvoriť vlastnú alianciu a ja ti potom prehodím vodcovskú funkciu na niekoho iného bez tvojho súhlasu. Bolo by to fér? Asi nie. Ty stále nechápeš tomu, že tu máme určený postup ako postupovať a nemysli si, že tu teraz niekto kvôli tebe bude robiť výnimku. Ako so…

• Multiúčty diskusia

Tento post môžem zmeniť iba so súhlasom pôvodného vodcu no keďže tvoj vodca ignoruje moju správu ktorá mu bola zaslaná, z mojej strany sa nedá robiť nič. Ak máš naňho súkromný kontakt, napíš mu nech sa ozve na TS s tým, koho chce ako vodcu aliancie a ja mu tieto práva pridelím.

• Multiúčty diskusia

Vysvetlím ti to takto. Neviem či si už niekde pracoval a mal seriózne zamestnanie no ak áno, sám musíš uznať, že si musel dbať na dodržiavanie určitých pravidiel ktoré v danom podniku platili a hlavne počúvať príkazy svojho nadriadeného. Ak si ich nechcel tolerovať, mohol si si pobaliť veci a hľadať si inú prácu. To isté platí aj v tejto hre. Máme jasne stanovené začo ban môžem dať a za čo ho dať nemôžem a aj na ako dlho. Nikdy to nebolo tak, že za porušenie ti dám ban na 2 dni a o týždeň za to …

• Multiúčty diskusia

Ako sám píšeš, pravidlá na fóre sú obšírnejšie no samotný význam pravidiel sa nemení tak neviem, aký máš s tým problém. Ak sa ti moja odpoveď nepáčila, mohol si sa sťažovať priamo v tickete. Robíš tu z komára somára.

• Multiúčty diskusia

Quote from pavur: “Pavelchat podľa tvojho kolegu mcbrian-a sa GO riadi len týmito pravidlami: Pravidlá hry Ako mám teraz chápať celú situáciu? Na tickete my mcbrian pošle odkazy na herné pravidlá, ktorými sa GO neriadi! Ako potom riešite tickety, ktoré sa týkajú porušovania pravidiel?? Čo si mám o tom všetkom myslieť? Že GO mcbrian nedokáže odpovedať na ticket? Je vôbec v takom prípade kompetentný riešiť vážnejšie situácie, ak zlyháva ako podpora?” V tvojom tickete si dostal jasnú odpoveď na tvo…

• 2455

• Úprava fóra

mcbrian - - Diskusia o fóre

V prípade, že niekto z go nieje dlhodobo k dispozícii, zaskočí ho niekto iný. Každopádne to svojmu nadriadenému dáme vždy vedieť a on už určí kto koho zastúpi. Sťažnosti sa riešia do 48 hodín takže ničoho sa obávať nemusíš.

• Súťaž v spamovaní

mcbrian - - Súťaže

aby si nebol prekvapený

• Úprava fóra

Zrejme na to, aby hráč ktorý dostal ban vedel za čo to je? Keďže do hry sa nedostane?

• SKILL - Special Force II

mcbrian - - Všeobecná diskusia

Nevšimol som si, že to spadá pod GF ale aj tak neviem čo od tohto očakávaš.

• Úprava fóra

na pranier sa dostaneš aj priamo v hre. Taktiež, ban sa týka výhradne hráča čo ho dostal.

• SKILL - Special Force II

mcbrian - - Všeobecná diskusia

Reklama a odkazovanie na ďalšie hry, fóra, chaty a komerčné stránky je zakázané na celom fóre, vrátane PC fóra

• Úprava fóra

Je to prehľadnejšie tak ako to je teraz. Na čo by mal niekto preklikávať polovicu fóra len na to aby sa dostal k pranieru ?

• Vystoupení z/zrušení ali

mcbrian - - Návrhy

Na dobré sa vždy dlho čaká

• Vystoupení z/zrušení ali

mcbrian - - Návrhy

Je to dobré tak ako je. Aspoň sa to nezneužíva a kto chce prestúpiť nech si počká alebo nechceš byť verný svojej aliancie?

• 2D, 3D Postava

mcbrian - - Návrhy

Podobná postava sa používala v mnohých internetových hrách. V ktorých, to uvádzať nebudem. Išlo len o to, že si danú postavu posielal na výpravu a tým získavala skúsenosti a neskôr dodávala pri bojoch nejaké % morálky. Takže znova by šlo len o to, že by sa to dosť podobalo na nemenovanú hru čo by pre GF bolo iba zlou reklamou.

• 2D, 3D Postava

mcbrian - - Návrhy

Zase by to bolo iba okopírované z iných hier.

• Zástup na účet

mcbrian - - Návrhy

Ale to čo navrhuješ ty, sa nemusí páčim druhému hráčovi a naopak (týmto myslím akýkoľvek tvoj návrh), koľko krát sa tebe nepáčila nejaká nová vec v hre? Svojimi návrhmi si chceš hru prispôsobiť hlavne sebe tak aby tebe najviac vyhovovala. No ako som písal, čo vyhovuje tebe, druhému vyhovovať nemusí. Tým chcem povedať aj to, že návrh ako taký je zbytočný a na tomto fóre ktoré navštevuje len zopár hráčov tým nedosiahneš už vôbec nič. Keď to chceš naozaj presadiť, odporúčam ti založiť si účet na an…